Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž je velmi příjemná, relaxační procedura, využívající 100% čistých přírodních éterických olejů. Éterické oleje jsou vybírány tak, aby Vám pomohly odstranit zdravotní potíže a uvedly Váš organizmus do rovnováhy. Přestože jsou éterické oleje nástroji jemné terapie, mají sílu zasáhnout hluboko do našeho podvědomí, uvolnit mysl a pozvednout ducha.

Průběh Aromaterapeutické masáže: Na začátku si popovídáme o tom, co Vás trápí, diskrétně a ve Vámi příjemných mezích. Na základě tohoto rozhovoru Vám pak namíchám směs, složenou z rostlinných (bylinkových) a éterických olejů. Tuto směs pak dostanete i v malé lahvičce nebo roll-onu domů, pro další použití. Před masáží bude následovat peeling s esenciálními oleji. Samotná masáž je prováděna jemnými tahy a zakončena harmonizací čaker.

Doporučení: Protože éterické oleje v organismu po masáži zůstávají, není vhodné je smývat. Pokud se budete muset osprchovat, doporučuji pouze vodou – bez mýdel, sprchových krémů apod. Po masáži dodržujte (v rámci možností) klidový režim.